Лошо начало на годината за Интер (видео)

Интер започна 2013-а година с тежко поражение от Удинезе. На своя "Стадио Комунале Фриули" домакините от Удине се поздравиха с класически успех с 3:0 над миланския гранд. Играчите на Интер бяха доста по-активни през първата част, както и през началото на второто полувреме, но в 64-ата минута ситуацията на терена се промени коренно. Звездата на "черно-белите" Антонио Ди Натале откри резултата след хубав индивидуален пробив и точен удар в мрежата - 1:0.

60 секунди по-късно ситуацията за гостите стана още по-неприятна, след като за втори жълт картон от игра бе изгонен Жуан. Точка на спора сложи Луис Муриел, който се разписа няколко минути по-късно - 2:0. Домакините стигнаха дори до още един гол, който отново бе дело на Ди Натале в 79-ата минута.

След този успех Удинезе се изравни по точки със 7-ия във временното класиране Милан, който обаче е с мач по-малко. Интер запазва 5-ата си позиция, но предстоят още срещите от този 19-и кръг и нещата могат да се променят.