Конте се завърна с победа (видео)

Ювентус се наложи над Палермо с минималното 1:0 като гост в мач от 16-тия кръг на Серия А. При завръщането на Антонио Конте на скамейката, "бианконерите" се представиха добре и напълно заслужено се поздравиха с успеха след последния съдийски сигнал.

Единственото попадение на "Ренцо Барбера" отбеляза Щефан Лихтщайнер в 50-ата минута. В тази ситуация Вучинич се пребори за топката с противников играч, след което последва хубав пас с пета към швейцареца, който вкара втория си гол от старта на сезона и донесе трите точки за "Старата госпожа". Самият Вучинич също бе много близо до това да се разпише, но удари две греди.

В 75-ата минута домакините останаха с човек по-малко, след като Мишел Морганела получи втори жълт картон и бе изгонен от терена. До нов гол така и не се стигна, а благодарение на успеха си торинци запазват лидерската си позиция във временното класиране.