Милан с нова загуба (видео)

Милан допусна трета загуба в Серия А, след като отстъпи с 1:2 като гост на Удинезе в среща от 4-ия кръг. Освен това воденият от Масимилиано Алегри отбор приключи срещата и с двама души по-малко на терена.

Новото попълнение на тима от Удине Матиас Ранеги откри резултата пет минути преди края на първата част. В началото на второто обаче младежкият национал на Италия Стефан Ел Шаарави върна Милан в срещата с гол в 54-ата минута - 1:1. Десетина минути след това обаче Бенатиа падна в пеналта на гостите от Милано след съприкосновение със Сапата.

Реферът посочи бялата точка и изгони колумбиеца, а Антонио Ди Натале превърна дузпата в гол. В 82-рата минута пък Кевин-Принс Боатенг получи втори жълт картон и също пое към съблекалните преждевременно.

Така в класирането Удинезе заема вече 12-ата позиция с 4 точки, докато Милан има с една по-малко на 15-ата.