Дузпи, червен картон и равенство между Парма и Фиорентина (видео)

Фиорентина не успя да победи Парма в среща от 4-ия кръг на Серия А. Двата тима завършиха наравно - 1:1. Срещата ще бъде запомнена в 88-ата минута, когато Стеван Йоветич изпусна решителна дузпа при резултат 1:0 за своя тим. Преди това Фасундо Ронсалиа засече центриране на Борха Валеро и откри резултата в 20-ата минута. В 56-ата играчите на Роберто Донадони получиха правото да изпълнят дузпа, но Хайме Валдес пропусна от бялата точка.

Две минути преди края на мача централния бранител на Парма Алеандро Роси фаулира противник в собственото си наказателно поле, за което получи и втори жълт картон. Йоветич пропусна при удара си от бялата точка. В първата минута на добавеното време домакините стигнаха до наказателен удар в своя полза. Валдес реализира и донесе точката за своя тим.