Наполи с победа, Лука Тони бележи при успех на Фиорентина (видео)

Наполи спечели с 3:1 при домакинството си на Парма от програмата на третия кръг в италианската Серия „А“. Тимът на Валтер Мацари създаде доста повече голови положения и не остави никакви шансове на „дуковете“.

Началото на головата фиеста даде звездата Единсон Кавани, който се разписа от дузпа още във втората минута. В 39-ата неговият партньор в атака Горан Пандев удвои. Все пак, в последните секунди на първата част, Микеле Пароло успя да вкара едно попадение и по този начин да върне Парма в мача. Точка на спора сложи Лоренцо Инсинье в 77-ата минута, който оформи крайното 3:1.

В същото време с очаквани три точки се поздрави и тимът на Фиорентина, който надви гостуващия Катания с 2:0. Стеван Йоветич откри резултата, а Лука Тони се завърна с гол във Флоренция и оформи крайния резултат.