Интер мачка, Рома за малко да се издъни, резултати от Серия А (видео)

Гол на дебютанта Нико Лопес, във втората минута на добавеното време, помогна на Рома да измъкне равенство - 2:2 от Катания у дома. Римските "вълци" на два пъти изоставаха в резултата при повторния дебют на Зденек Земан начело на отбора.

Маркезе откри за Катания след половин час игра, но при попадението останаха съмнения за засада. След паузата играчите на Рома започнаха доста по-често да поглеждат към вратата на своя противник и натискът им бе възнаграден в 59-ата минута с красиво попадение на Освалдо - 1:1. 10 минути след това обаче Катания пак поведе. Точен бе Гомес, а 19-годишният Нико Лопес изравни с великолепно изпълнение за крайното 2:2.

В друга среща от кръга Интер спечели с класическото 3:0 в първия си мач от новото първенство на Италия. "Нерадзурите" спечелиха при визитата си на Пескара и така вече имат три точки в актива си.

Снайдер откри резултата в 17-ата минута, а Милито направи 2:0 само две минути по-късно. В 81-ата минута Коутиньо затвърди успеха на Интер и оформи крайното 3:0 за гранда от Милано.