Рома приключи трагичния си сезон с успех (видео)

Рома успя да победи в последния си мач за сезона в италианската Серия „А". "Вълците" постигнаха успех над отдавна изпадналия тим на Чезена с 2:3. Момчетата на Луис Енрике ще завършат първенството на незавидното 7-мо място, което дори ще остави Франческо Тоти и компания извън европейските клубни турнири.

Двубоя тази вечер започна чудесно за „водните кончета", които откриха чрез бившия играч на Лацио - Симоне Дел Неро, който се разписа още в 9-ата минута. Гостите от Рома все пак се окопитиха и до края на първата част обърнаха резултата. Автори на попаденията станаха Боян Къркич и Ерик Ламела.

След почивката двата тима си вкараха по един гол. Даниеле Де Роси реализира за 1:3, а крайното 2:3 оформи Марио Сантана.