Рома отново не победи и е с все по-малки шансове за Европа (видео)

Рома направи нова грешна стъпка и по този начин се отдалечава все повече от участие в евротурнирите догодина. Днес "вълците" направиха равенство 0:0 като гост на Киево в първия мач от 36-ия кръг на Серия "А", като това бе четвърти пореден двубой, в който столичани не могат да спечелят трите точки.

Причина за това да не падне гол бе и наводнения терен на "Стадио Марк'Антонио Бентегоди" във Верона. При една от интересните ситуации Родриго Тадей спаси тима си, отклонявайки топката точно преди Боян Йокич да засече във вратата на Рома.

Тоти и Къркич опитаха да се разпишат, но нямаха късмет при завършващия удар. След почивката липсваха чистите положения пред двамата вратари. Рома остана на 7-ма позиция с актив от 52 точки - с три по-малко от третия Наполи. Киево е на 12-та позиция с 45 точки, колкото има и 11-ият Болоня.