Фиорентина шокира вълците на сред Олимпико (видео)

Рома допусна ново поражение в Серия А. Този път "вълците" загубиха с 2:1 като домакин от състава на Фиорентина в двубой от 33-ия кръг на първенството на Италия.

"Виолетовите" откриха чрез Йоветич още във втората минута, а до края на първата част резултатът остана непроменен. След почивката легендата на "римляните" и капитан на отбора Франческо Тоти успя да изравни в 71-ата минута.

Когато всички очакваха Рома да стигне до пълен обрат и трите точки, Лазари шокира "Олимпико" като оформи крайното 1:2 в последните секунди на мача. Освен това Освалдо получи червен картон и няма да вземе участие в следващата среща на своя тим.

Рома допусна да бъде изпреварен и от Интер, който вече е шести с 52 точки след успеха си над Удинезе, докато "вълците" са седми с 50 пункта.