Златан спаси Милан в самия край, Интер също с равенство (видео)

Милан изпусна нови две точки в битката за скудетото в Италия. "Росонерите" стигнаха само до 1:1 у дома срещу Болоня. Шампионите бяха близо до това да загубят срещата, тъй като до 90-ата минута губеха в резултата. Звездата на "червено-черните" Златан Ибрахимович донесе поне една точка на своя тим.

В последната минута шведът засече чудесно центриране на Емануелсон за крайното 1:1. Болоня поведе още преди почивката с гол на Рамирес. Това бе факт в 25-ата минута, когато Ван Бомел изгуби топката и поозволи на Диаманти напредне и да подаде към Рамирес, който изпревари Абате и преодоля Абиати - 1:0.

През второто полувреме Даниеле Бонера бе изгонен за два жълти картона. С тази точка Милан се изравни с лидера Ювентус, но отново е втори, а и има мач повече от "бианконерите".  По рано днес Интер и Фиорентина не успяха да се победят, завършвайки наравно 0:0