Лацио се разправи с Наполи, орлите почетоха Джорджо Киналия (видео)

Лацио победи Наполи с 3:1 в среща от 31-я кръг на Серия А. Преди началото на срещата феновете на "орлите" издигнаха огромен плакат в памет на легендарния нападател на столичани Джорджо Киналия, който почина от сърдечен удар преди няколко дни.

Lazio's Supporters

Срещата започа добре за Лацио, тъй като отбора водеше в резултата след 9 минути игра. Тогава точен беАнтонио Кандрева, а с асистенция се отчете Томазо Роки - 1:0. Бившият играч на столичани - Горан Пандев ги наказа с гол в 34-ата минута, който даде надежди на гостите от Неапол.

Все пак след почивката "римляните" стигнаха до победата с попадения на Стефано МАури в 68-ата и на Кристиан Ледесма от дузпа в 81-ата минута. След този успех Лацио се завърна на третото място с актив от 54 точки , докато Наполи остава 5-ти с 48 пункта и вече 4 поредни мача няма победа на сметката си.