Класически Юве се справи с Наполи (видео)

Ювентус победи като домакин с класическото 3:0 отбора на Наполи в среща от 30-ия кръг на Серия А. След нулево първо полувреме и трети гола паднаха след почивката. Леонардо Бонучи откри резултата в 53-ата минута. Пирло центрира в наказателното поле, където след разбъркване Мирко Вучинич отправи удар, който се отби от крака на Бонучи и влезе във вратата на тима от Неапол - 1:0.

Juventus' Defender Leonardo Bonucci Celebrates

Артуро Видал в 75-ата минута вкара втори гол за "Старата госпожа". Голмайсторът проби по лявото крило и нахлу в наказателното поле, където финтира защитник на Наполи и с хубав удар не остави шансове на Де Санктис - 2:0. В 83-ата минута Алесандро Дел Пиеро подаде отлично към Фабио Куалярела, който със силен удар вкара за крайното 3:0.

Juventus' Defender Leonardo Bonucci (L) Celebrates

С тази победа футболистите на "старата госпожа" се доближиха само на две точки от Милан в класирането.