Лацио и Удинезе не успяха да се победят

Лацио и Удинезе не успяха да излъчат победител, завършвайки наравно 2:2 в среща от 16-ия кръг на Серия А. Ремите не устройва нито един от двата отбора, като от този резултат облагодетелствани се оказаха повече Ювентус и Милан. Тимът на Франческо Гуидолин имаше шанс да се изравни по този със "Старата госпожа", но вмрсто това вече имат толкова точки, колкото и "росонерите". "Орлите от своя страна останаха на 4-та позиция във временното класиране на Италия.

Udinese's Forward Antonio Di Natale Kicks

Играчите на Удинезе поведоха в резултата с гол в 28-ата минута на Антонио Флоро Флорес. Сенад Лулич изравни малко преди почивката - 1:1.

Udinese's Midfielder Giampiero Pinzi (front) Scores

През втората част Лацио направи 2:1 в 51-ата минута след попадение на звездата на отбора Мирослав Клозе, а около 15 минути преди края на срещата Джампиеро Пинци възстанови равния резултат и по този начин сложи точка на спора.