Юве излъга Интер в дербито на Серия А (видео)

Ювентус победи като гост Интер с 2:1 в дербито на кръга в Серия А. Играчите на "Старата госпожа" откриха резултата в 12-ата минута, когато Стефан Лихтщайнер центрира, а Лука Кастелаци парира изстрела на Матри. Все пак при добавката Мирко Вучинич беше точен - 0:1. Минута след гола пред Матри се откри добра възможност, но той нямаше шанс да се разпише.

Juventus' Forward Mirko Vucinic (R) Celebrates

Така се стигна до 28-ата минута когато Снайдер изведе по отличен начин Майкон и той с много силен шут изравни - 1:1. Последваха куп пропуски за Интер, а Пацини дори нацели гредата.

Inter Milan's Brazilian Defender Maicon (L) Celebrates Inter Milan's Argentinian Midfielder Esteban Matias Cambiasso

В 33-ата минута противно на логиката Юве стигнаха до втори гол. Тогава Матри пусна отлично към Клаудио Маркизио и италианският национал отново даде аванс на гранда от Торино. През втората част до нов гол така и не се стигна и по този начин "черно-белите" се поздравиха с успеха.