Интер стъпи накриво в Катания (видео)

Катания победи Интер с 2:1 в среща от 7-ми кръг на Серия „А”. В 6-ата минута Естебан Камбиасо изведе гостите напред в резултата. В 47-ата минута Серджио Алмирон вкара за 1:1. След точно изпълнена дузпа от Франческо Лоди резултатът стана 2:1.

След успеха Катаня се изкачи до 6-то място във временното класиране с 9 точки. "Нерадзурите" останаха с 4 точки от 6 мача и се намират на 17-то място във временното класиране, но след утрешните срещи може да попаднат в зоната на изпадащите.

Катания – Интер 2:1

0:1 Камбиасо 6
1:1 Алмирон 47
2:1 Лоди 51 (д)

Катания: Андухар, Легроталие, Споли, Белуски, Капуано, Иско, Рикюти (Делвекио – 70), Алмирон, Лоди, А. Гомес (Кателани – 81), Бергесио (Макси Лопес – 66)

Интер: Кастелаци, Майкон, Лусио, Самуел (Кордоба – 62), Нагатомо, Санети, Камбиасо, Станкович (Алварес – 60), Мунтари, Пацини, Милито (Сарате – 60)