Класически Наполи се подигра с Интер

Наполи постигна класическа победа с 3:0 като гост на Интер в мач от 6-ия кръг на Серия "А". "Нерадзурите" играха с човек по-малко повече от едно полувреме. В 41-ата минута Джоел Оби фаулира Кристиан Маджо от Наполи, като изглеждаше, че нарушението е извън наказателното поле, но реферът посочи бялата точка, а освен това показа втори жълт и съответно червен картон на Оби.

Napoli's Goalkeeper Morgan De Sanctis Takes

Стражът на Интер Жулио Сезар спаси дузпата, която би Марек Хамшик, но при добавката Уго Кампаняро откри резултата.

Napoli's Players

След почивката тимът на от Наполи стигна до нови два гола. В 56-ата минута Кристиян Маджо прехвърли Сезар след подаване на Маскара и по този начин покачи на 2:0 за Интер. 15 минути преди края на мача Марек Хамшик вкара за 3:0 и по този начин се реваншира за пропусната дузпа през първата част.