Раниери започна с победа начело на Интер (видео)

Интер победи с 3:1 като гост на Болоня в мач от четвъртия кръг на Серия "А". По този начин новият наставник на "нерадзурите" Клаудио Раниери стартира доста убедително начело на отбора.

Inter Milan's New Coach Claudio Ranieri Walks

В 39-ата минута Пацини с удар от границата на наказателното поле откри резултата в полза на Интер. В 66-ата минута реферът отсъди доста спорен 11-метров наказателен удар за нарушение на Валтер Самуел в наказателното поле. Алесандро Диаманти превърна дузпата в гол и по този начин изравни.

Inter Milan's Players

Десет минути преди края на мача съдията реши да посочи бялата точка и пред вратата на домакините. Резервата Диего Милито бе повален в наказателното поле и сам изпълни дузпата, реализирайки за 2:1. В 87-ата минута Лусио с удар с глава оформи крайния резултат - 3:1 в полза на Интер.