Мактоминей: Никога не съм мислил, че мога да стана легенда на Наполи
Н. Гавазов
Полузащитникът на Наполи Скот Мактоминей разказа за впечатленията си от Неапол, а също така говори и за феновете на клуба.
"Цялото ми семейство успя да се наслади на града максимално, използвайки всяка възможност да научи всичко, което можеше да се знае. А когато условията позволяваха, опознавахме и хората, феновете на града.
Идол на неаполитанците? Никога не съм си мислил, че мога да бъда такъв. Въпреки всичко, в моите възприятия си оставам обикновен човек, израснал в прекрасно семейство от хора, които винаги са работили усилено. През тази година, прекарана заедно, осъзнах колко безгранична е любовта им към играчите на Наполи. Уважавам отношението им към нас и клуба. За мен е важно винаги да давам най-доброто от себе си за хората от този град: те ни оказаха невероятна подкрепа миналия сезон и трябва да продължат в същия дух и през следващия“, каза Мактоминай, цитиран от Sky Sport Italia.
Сподели
