Маури: Изиграхме добър мач

Полузащитникът на Лацио Стефано Маури изрази задоволството си, че неговият отбор завърши наравно 2:2 на „Сан Сиро" в първия си мач от новия сезон в Серия А. Както е известно, тимът от Рим поведе срещу шампиона с 2:0 още в 21-та минута с попадения на Клозе и Сисе, но до края на полувремето шампионите успяха да изравнят чрез Златан Ибрахимович и Антонио Касано. Въпреки задоволството от измъкнатата точка срещу шампионите, Маури смята, че той и съотборниците му е трябвало да бъдат по-бдителни и да се постараят повече в запазването на предимството си.

„Играхме с Милан като равен, но при 2:0 в наша полза не успяхме да построим правилно играта си, за да се обезопасим от атаките на противника. Все пак едната точка на „Син Сиро" си е много добро постижение. Мисля, че изиграхме добър мач. Продължаваме да работим усърдно и ще направим всичко възможно, за да се преборим за място в Шампионска лига догодина. В същото време не трябва да пренебрегваме и Лига Европа, където ни предстои много труден път и среща със силни съперници", заяви Маури на пресконференция след снощния мач.