Лотито: Няма прошка за соколара


Н. Гавазов

Лотито: Няма прошка за соколара

В остро интервю за La Zanzara президентът на Лацио Клаудио Лотито изрази възмущението си от скандала, свързан с дългогодишния соколар на клуба Хуан Бернабе. Испанският соколар, който живя в тренировъчния център Формело от 15 години, бе уволнен, след като сподели интимни снимки и видеоклипове след операция за протеза на пениса.

Лотито бе категоричен в позицията си: "Няма прошка. Убиваш някого и искаш прошка?

Опитвам се да изкореня някои неща от тази среда от 20 години. Искам етичен и дидактичен футбол".

Президентът на Лацио подчерта далечните последици от действията на Бернабе: "Не мога да изпратя някой, който прави нещо подобно, в училища с деца. Явно ще търсим обезщетение за случилото се. И той, и урологът Антонини са си загубили ума.

Докторът използва Бернабе за реклама. Всъщност исканията за операции от този тип са се увеличили.

В договора, който подписаха с нас, е уточнено, че тези, които не зачитат етиката на клуба, се уволняват. Бернабе говори за отворена връзка, каза, че прави секс с много жени. Как мога да изпратя такъв човек в училище? Той трябва да отиде в публичен дом и да бъде представител там. Не и в Лацио", добави босът.

  Сподели
124