Юве и Наполи с реми в изнервен мач (видео)

Ювентус направи равенство 0:0 пред собствена публика срещу Наполи в мач от петия кръг от първенството на Италия, който не предложи много интересни изпълнения за публиката.

Двубоят беляза завръщането в Торино на старши треньора Антонио Конте, който сега е начело на "небесносините". Домакините нямат реализирано попадение в три последователни срещи от Серия А, след като по-рано през седмицата стартираха победно участието си в Шампионската лига.

Десет минути преди края на първата част вратарят на неаполитанците Алекс Мерет напусна терена контузен и на негово място в игра влезе Елиа Каприле.

Наполи има само едно поражение срещу Ювентус в последните шест двубоя между двата тима.

"Небесносините" са на трето място с 10 точки, докато гроандът от Торино има точка по-малко на четвъртата позиция.

В друга среща от кръга венеция се наложи с над гостуващия Дженоа с 2:0 и постигна първия си успех през настоящата кампания.

По-късно тази вечер играят един срещу друг Лече и Парма. В неделя е градското дерби между шампиона Интер и Милан.