Късен гол лиши Рома от 3-те точки срещу Дженоа

Рома завърши наравно 1:1 като гост срещу Дженоа в мач от четвъртия кръг от Серия А.

"Вълците" остават без победа в 11 поредни шампионатни мача след изравнителен гол на Кони де Винтер дълбоко в допълнителното време на срещата.

Артьом Довбик даде аванс в полза на столичани в 37-ата минута. Попадението първоначално беше отменено заради засада, но след проверка от видео асистент арбитъра столичани имаха преднина.

През втората част головите положения пред двете врати не бяха много, но в шестата минута на добавеното време Витиня подаде за Де Винтер и той отблизо оформи крайния резултат 1:1.

Рома се намира на 15-то място в класирането със само три пункта, докато Дженоа има пет точки на деветата позиция.