Юве и Рома поделиха точките, Удинезе с минимална победа

Днес, 1 септември, се проведе мачът от 3-ия кръг на италианското първенство, в който се срещнаха Ювентус и Рома. Отборите играха на стадион "Алианц" в Торино. Мачът завърши наравно - 0:0.

Футболистите не успяха да открият резултата. По време на мача реферът показа четири жълти картона.

В успореден двубой се срещнаха Удинезе и Комо. Мачът завърши с победа на домакините с резултат 1:0.

Единственият гол в срещата бе отбелязан от нападателя на Удинезе Бренер в 43-ата минута, осигурявайки три точки за своя отбор.

Ювентус е на второ място в класирането на италианското първенство. Тимът спечели седем точки от три мача. Рома спечели две точки и е на 16-о място, докато Удинезе е на четвърто място със седем точки. Комо спечели една точка и е на 20-о място. Класирането в Серия А се оглавява от Интер със седем точки.