Пиоли: Напускаме стадиона със съжаление, че не спечелихме мача

Старши -треньорът на Милан Стефано Пиоли сподели мнението си за последния мач от 22-ия кръг на италианското първенство с Болоня (2:2), в който "росонерите“ изпуснаха две дузпи.

"Напускаме стадиона със съжаление, че не спечелихме мача. Вярно е, че изпуснахме две дузпи, но като цяло имахме доста положения. Също така позволихме на Болоня да се възползва от няколко от техните шансове, но все пак успяхме да поведем.

Не можем да си позволим да загубим концентрация и интензивност в защита в края на мача. Жалко, че се случи така, защото се борихме здраво. Предвид начина, по който се развиваха нещата, можехме да постигнем важна победа днес“, заяви Пиоли, цитиран от Sky Sport Italia.

В 42-ата минута нападателят Оливие Жиру изпусна дузпа. В 75-ата минута Тео Ернандес изпусна наказателен удар.

Припомняме, че след 22 кръга от Серия А отборът на Пиоли събра 46 точки и е на трето място. На свой ред след 21 мача в италианското първенство Болоня спечели 33 точки и се намира на шесто място.