Интер и Ювентус поделиха по гол и по точка

Ювентус и Интер не успяха да излъчат победител, завършвайки наравно при резултат 1:1 на "Алианц Стейдиъм“ в голямото дерби от 13-ия кръг в Серия А..

Душан Влахович даде преднина на "бианконерите" с гол в 27-ата минута, но в 33-тата Лаутаро Мартинес изравни. До преди това имаше няколко доста интересни ситуации и пред двете врати.

В 27-ата минута Влахович отне топката от Дензъл Дъмфрис в средата на терена и я подаде на Киеза. Италианският национал направи рейд и нахлу в наказателното поле, след което върна топката на сърбина, който със своя шут по земя откри резултата в полза на "бианконерите".

В 33-а минута Лаутаро Мартинес показа за пореден път страхотното си хладнокръвие и класа в противниковото наказателно поле, като отправи чудесен удар от движение в долния ляв ъгъл, а резултатът бе изравнен - 1:1.

След почивката обаче бе по-скучно и до ново попадение не се стигна.