Белоти: Ние сме Рома, искаме да спечелим тази група

Нападателят на Рома Андреа Белоти говори за мача със Сервет.

Вчера, 5 октомври, "вълците" победиха Сервет във 2-ия кръг на груповата фаза на Лига Европа. Срещата на стадион "Олимпико" завърши при резултат 4:0. Белоти се разписа два пъти.

"Нека просто кажем, че през второто полувреме излязохме на терена с намерението мачът да приключи бързо. Мисля, че след 10-11 минути успяхме. През първото полувреме си позволихме твърде много, което не трябваше да се случва. Ние сме Рома, искаме да спечелим тази група. Трябва да подхождаме към всеки мач с правилно мислене. Не можем да си позволим грешки.

Дори когато не вкарвам, важен нападател ли съм? Мисля че е ок. Миналата година не бе лесна за мен. През целия сезон така и не успях да покажа максимума си. Не успях да се подготвя добре и две контузии взеха своето. Тази година разбрах, че резултатите ще дойдат след правилни тренировки и упорит труд. Това се случва и не искам да спирам“, заяви Белоти.

След два кръга Рома е на второ място с шест точки в група G със Славия (6 точки), Сервет (0 точки) и Шериф (0 точки).