Интер зарадва феновете с победа над Аталанта и гарантирано място в топ 4 (видео)

След като през седмицата спечели Купата на Италия, днес Интер зарадва феновете си и с една хубава победа над Аталанта - 3:2. След този успех "нерадзурите" си гарантираха мястото в топ 4 кръг преди края на сезона. Разбира се, за Интер предстои и финалът за Шампионска лига.

Тази вечер домакините започнаха ударно и още до третата минута водеха с 2:0 след попадения на Ромелу Лукаку и Николо Барела.  Марио Пашалич намали в 36-ата, но Лаутаро Мартинес направи 3:1 в 77-ата минута, като по този начин съвсем сложи край на интригата. В самия край на мача гостите успяха да стигнат и до още едно попадение, дело на Луис Муриел. За повече обаче те нямаха време.

Интер е 2-ри с 69 точки. Днешният им съперник остава на 5-та позиция с 61 пункта.