Италиано: Детайлите са критични на това ниво

Старши -треньорът на Фиорентина Винченцо Италиано коментира поражението на тима във финала за Купата на Италия от Интер (1:2).

"Започнахме много силно, създадохме много положения, след като открихме резултата, но след това позволихме на Интер да започне контраатака, която можеше да бъде избегната при 1:1. През второто полувреме направихме всичко, имахме много положения за гол и създадохме големи проблеми на Интер. Тръгваме си със съжаление, защото смятам, че играхме на същото ниво като фантастичния Интер. На практика не позволихме на Интер да направи нищо, преди да изравни, след това загубиха почтеност за 15 минути и те се възползваха от това. Детайлите са критични на това ниво. Днес създадохме положения, но не бяхме толкова хладнокръвни като Интер“, заяви Италиано.

Имайте предвид, че Интер спечели Купата на Италия за втори пореден път.