Интер вкара 6 на Верона, Милан спаси точката срещу Кремонезе

Интер записа разгромен успех над Верона с 6:0 като гост в мач от междинния 33-ти кръг в Серия А. Адолфо Гаич си вкара автогол в 31-ата минута, а до почивката Хакан Чалханоолу и Един Джеко решиха всичко в полза на "нерадзурите". Лаутаро Мартинес на два пъти и отново Джеко бяха точни през второто полувреме за изразителната победа на миланския гранд.

В същото време Милан и Кремонезе завършиха наравно при резултат 1:1 на "Джузепе Меаца". В 77-ата минута се стигна до индивидуална изява от страна на Давид Окереке и завърши с удар от наказателното поле, който попадна в левия долен ъгъл и стана неспасяем за Менян.

В края на мача Жуниор Месиас успя да изравни резултата, а в добавеното време Пикел бе изгонен от рефера.