Торино прекъсна победната серия на Лацио (видео)

Лацио загуби като домакин на Торино с 0:1 в двубой от 31-ия кръг на италианската Серия А. Лацио прекъсна серията си от четири победи и общо осем мача без поражение в първенството. Отборът от Рим остава на второ място във временното класиране с 61 точки, на две пред третия Ювентус, който е с мач по-малко.

След четири срещи без победа в шампионата Торино взе три точки, с които се изкачи на десета позиция с 42 точки, колкото има деветият Фиорентина.

Единственото попадение в мача бе дело на 22-годишния сръбски полузащитник Иван Илич, който се разписа за 1:0 в 43-ата минута.

Преди попадението домакините пропуснаха няколко възможности да поведат в резултата, а в 57-ата минута Неманя Радонич пропиля шанс да увеличи аванса на Торино след като ударът му бе спрян от вратаря на Лацио Иван Проведел. Гостите пропуснаха да вкарат втори гол и в заключителните моменти на срещата, а резултатът остана 1:0 в тяхна полза.