Дибала герой за Рома срещу Фиорентина

Рома се наложи с 2:0 над Фиорентина в среща от 18-ия кръг на Серия А. "Вълците" стигнаха до успеха с два много идентични гола.

Първото падна пет минути преди почивката, когато Дибала бе точен, а асистенцията бе на Ейбрахам. Същата комбинация се получи и в края на втората част. В 82-ата минута Тами Ейбрахам подаде към Дибала - 2:0. Останаха съмнения за засада на англичанина при втория гол, но в крайна сметка бе признат от реферите.

Все пак трябва да се отбележи, че "виолетовите" играха доста време с човек по-малко, което улесни задачата на домакините. Додо получи червен картон в 24-ата минута и напусна терена преди съотборниците си.

Иначе в края на мача дебют за "вълците" записа и появилия се като резерва Ола Солбакен. Той подписа с Рома в края на миналата година, а днес записа първи минути за "римляните".