Късен гол носи нови три точки за Ювентус (видео)

Ювентус продължава с добра си серия, записвайки труден домакински успех с 1:0 над Удинезе. Двубоят бе част от програмата на 17-ия кръг в Серия А.

В герой за "Старата госпожа" се превърна Данило, който отбеляза единственото попадение, а то падна час в 86-ата минута. Тогава Паредес с дълго, но много прецизно подаване намери на супер позиция Федерико Киеза, който направи това, което се очакваше от него - навлезе в близост до вратата и пусна топката към Данило, а бразилецът  необезпокоявано я прати в опразнената врата за крайното 1:0.

Трябва да се отбележи, че до преди това положения имаше и пред двете врати, като домакините можеха да открият резултата доста по-рано, но и гостите могат да съжаляват, че не стигнаха поне до точка в този мач.

В крайна сметка “Старата госпожа" спечели за осми пореден път със суха мрежа в шампионатен мач, като пет от тези победи бяха именно с този резултат.