Наполи и Интер не се победиха

Наполи и Интер завършиха наравно 1:1 в мач от 37=ми кръг на италианската Серия "А". Двубоят започна добре за гостите, които още в 15-ата минута поведоха в резултата, след като Милито асистира на Самуел Ето'о, който вкара за 1:0. Малко преди това голмайсторът на "нерадзурите" пропусна от добра ситуация.

Последваха атаки на домакините, които обаче не доведоха до нещо по-сериозно. В 43-ата минута Майкон бе близо до това да удвои преднината на Интер, но ударът му срещна гредата. В последната минута на първата част, Камило Зунига възстанови равенството.

След почивката играчите на двата отбора си размениха по-няколко добри положения. В 49-ата Милито стреля, но ударът му бе спасен. Малко по-късно отново той нямаше шанс да запише името си сред голмайсторите, но късметът отново не бе на негова страна. За домакините пропуски направиха Зунига и Ябда. До нов гол така и не се стигна и двата тима завършиха наравно.