Ювентус разгроми Болоня

Днес, 2 октомври, на стадион "Алианц-Ювентус" в Торино се проведе мачът от 8-ия кръг на италианската Серия А, в който Ювентус прие Болоня.

Домакините вкараха първия си гол в 24-ата минута - крилото Филип Костич се разписа след асистенция на Душан Влахович. В 59-ата минута самият Влахович успя да реализира голов шанс, асистиран от Уестън Маккени. В 62-ата минута полският нападател Аркадиуш Милик доведе резултата до разгромен след пас на Хуан Куадрадо. Последният съдийски сигнал отбеляза победата на тима от Торино с резултат 3:0.

След тази победа Ювентус се изкачи до седмата позиция в класирането, отборът има 13 точки. Болоня остана на 17-то място, след осем срещи клубът успя да спечели само шест точки.