Лацио с лесна победа над новак в Серия А (видео)

Лацио се наложи над един от новаците в Серия А – Кремонезе с 4:0 като гост в мач от 8-ия кръг на Калчото. Римските "орли“ си свършиха работата още през първото полувреме, което завърши при резултат 3:0. Още в седмата минута Лацио поведе чрез Чиро Имобиле, който отбеляза с помощта на левия страничен стълб, а асистенцията бе дело на Милинкович-Савич.

Голмайсторът на гостите удвои след дузпа, отсъдена за игра с ръка на Локошвили. В края на първата част Милинкович-Савич се разписа от добавка, след като удар на Дзакани бе отразен от Раду.

Имобиле подаде към Педро в 80-ата минута, за да може испанецът да запише своето име сред реализаторите – 4:0.

Римските "орли“ се изкачват по 5-о място във временното класиране с актив от 14 точки, а Кремонезе остава пред последен със само 2 пункта.