Алегри: Трябваше да убием играта в самото начало

Старши -треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри коментира резултата от мача от 3-ия кръг на Серия А с Рома. Срещата на отборите завърши при резултат 1:1. Според Алегри, неговите възпитаници е трябвало да постигнат успех в началото на срещата. Още във 2-ата минута Душан Влахович изведе Юве напред, но през втората част римляните върнаха един гол.

"Това е дълъг сезон. Рискувахме да загубим, като допуснахме още един корнер в накрая. Ювентус изигра добър мач от техническа гледна точка, но трябва да се подобрим. Рома заигра повече дефанзивно.

Доволен съм от играта на момчетата. Мачът бе добър. Рома е силен отбор и Жозе Моуриньо винаги настройва добре играчите.

Моуриньо винаги е умен, когато става въпрос за разчитане на играта. Ако не "убиете“ играта в самото начало, когато има възможност, можете да изпуснете победата“, заяви Алегри.