Наполи вкара 4 на Монца, Антов игра едно полувреме (видео)

Наполи постигна категорична победа с 4:0 у дома срещу новака Монца. На стадион “Диего Марадона", който бе от програмата на втория кръг, домакините и за миг не оставиха съмнения в превъзходството си.

Българският защитник на “бианкоросите" Валентин Антов записа дебюта си в италианския елит с техния екип, след като се появи в началото на втората част. Той обаче не успя да се противопостави на голмайсторите Хвича Кварацхелия и Виктор Осимен, които бяха над всички и в този мач. И двамата вкараха по един гол във всяко от двете полувремена.

В началото на втората част Андреа Ранокия се контузи и Антов се появи в игра в 48-ата минута. Българинът се отчете с някои добри отигравания и въпреки това е основна вина за третото попадение.