Торино и Лацио - кръгла нула (видео)

Торино и Лацио не успяха да си вкарат гол и завършиха при 0:0 в среща от втория кръг на Серия А, като така записаха четвърто поредни реми помежду си в Качлото. И двата тима стартираха кампанията преди седмица с победи, но тази вечер така и не намериха пътя към мрежата.

"Орлите“ бяха тези, които бяха по-близо до победно попадение, но късметът не беше на тяхна страна. Италианският национал Чиро Имобиле направи няколко пропуска, а отлично се представи стражът на “биковете" Ваня Милинкович-Савич, лишавайки от успех тима на брат си Сергей. Сръбският вратар се справи перфектно в средата на първото полувреме след удар на Адам Марушич, както и в 55-ата, когато спря звездата Имобиле.

В другата среща от Серия А, играна по същото време, между Удинезе и Салернитана също завърши без голове. Домакините от Удине играха с човек по-малко цяло второ полувреме след червен картон на Неуен Перес и след почивката Салернитана държеше инициативата, но така и не успя да стигне до попадение.