Интер с грешна стъпка, които може да им струва титлата (видео)

Първото място в Серия А се изплъзна на Интер след злополучна загуба с 1:2 в гостуването на средняка Болоня.

Издънката може да струва много скъпо на тима на Симоне Индзаги, който можеше да си върне върха в класирането, но вместо това изостава с 2 т. от лидера Милан

Интер откри резултата още с първата си възможност. В 3-ата минута Перишич комбинира с Барела отдясно, след това се насочи към границата на наказателното поле, финтира защитник и с мощен удар оплете топката в мрежата за 0:1. После обаче Марко Арнаутович възстанови равенството след половин час игра.

Минути преди края груба грешка на резервния вратар на "нерадзурите" Йонуц Раду позволи на Никола Сансоне да отбележи победния гол за домакините.

Така "Интер" не успя да се възползва от двубоя си в резерв и да излезе начело в класирането за първи път от 81 дни. Отборът на Симоне Индзаги остана на 2 точки зад лидера Милан, а до края на първенството има 4 кръга.