Юве с обрат срещу Сасуоло (видео)

Ювентус стигна до пълен обрат при гостуването на Сасуоло в двубой от 34-ия кръг на Серия А и се утвърди в топ 4 на класирането.

Резервата Мойс Кийн вкара късен гол, с който донесе победата на Ювентус с 2:1 като гост на Сасуоло в среща от 34-ия кръг на футболното първенство на Италия. Така тимът се утвърди в топ 4 на класирането на Серия А.

След успеха Ювентус има 66 точки на четвъртото място в класирането, на една зад третия Наполи и осем пред петия Рома. Сасуоло остава на 10-а позиция с 46 точки.

Джакомо Распадори в 38-ата минута откри резултата за домакините. Секунди преди почивката аржентинският нападател Пауло Дибала изравни.

Алваро Мората пропусна отлична възможност да направи 2:1, но вратарят Андреа Консили спаси удара му с глава.

Две минути преди края на редовното време Мойс Кийн донесе успеха за "Старата госпожа".