Имобиле спаси точката за Лацио (видео)

Лацио се измъкна с късен гол, за да стигне до 1:1 при домакинството си на Торино в мач от 33-ия кръг на Серия "А".

Торинци удариха греда в 29-ата минута, след като Бремер отправи изстрел по посока вратата на Лацио. Все пак гостите откриха резултата като Пелегри не сбърка и матира Стракоша в 56-ата минута.

Сериозно положение създадено от Милинкович-Савич в 77-ата минута беше спасено с вещина от Бериша.

В третата минута на добавеното време обаче Лацио се добра до равенството. Милинкович-Савич центрира остро в наказателното поле, вратарят Бериша излезе неразчетено и позволи на Имобиле отблизо да отиграе с глава, за да изравни за крайното 1:1.

По този начин срещата завърши без победител и Лацио събра актив от 56 точки, като временно излезе на 6-ото място в класирането. Торино пък остава 11-и с 40 точки.