Индзаги: Не можем да реализираме положенията си

Старши -треньорът на Интер Симоне Индзаги коментира равенството на тима с Фиорентина (1:1) в мача от 30-ия кръг на Серия А.

"През първото полувреме не направихме достатъчно, отбор като нашия трябва да играе по-добре. След почивката се подобрихме, започнахме да създаваме повече положения и можехме да вкараме още повече. Сега не сме в най-добрата ситуация, седем точки в последните седем мача очевидно ни оказаха психологически натиск.

Отборът чувства голяма отговорност. Имахме няколко страхотни месеца, след това дойде рецесията, но момчетата трябва спокойно да работят. Създаваме много положения, но не можем да ги реализираме. Може би заради последните резултати отборът е малко по-придирчив и не толкова хладнокръвен при вземането на решения“, заяви Индзаги.

Интер има 60 точки. Миланци са на трето място в класирането. Те изостават на три точки от Наполи и на шест точки зад Милан, но Интер има един мач по-малко. Фиорентина е на 8-мо място с 47 точки.