Рома се върна в състезанието с гол в 99-та минута (видео)

Отборите на Специя и Рома изиграха двубой от 27-ия кръг на Серия А. "Вълците" успяха да победят с гол в продължението.

Днешната победа бе важна за Рома, тъй като тя дойде след 3 поредни равенства и изоставане спрямо останалите 6 отбора с началото на класирането. Специя от своя страна продължава низходящата линия на игра и записа 3-та поредна загуба.

Отборът на Рома имаше няколко пропуска през двете полувремена, но успя да отбележи в самия край на мача победния си гол. В 9-та минута на продължението 24-годишният англичанин Тами Ейбрахам не сгреши за 1:0. Домакините пък играха с човек по-малко през цялата втора част, тъй като Келвин Амиан получи втори жълт и съответно червен картон в 45-та минута.