Юве и Влахович в отлична форма (видео)

Емполи и Ювентус изиграха мач от 27-ия кръг на Серия А. След няколко обрата в резултата в крайна сметка гостите победиха с 2:3.

Първият от многото голове в днешният двубой състоял се на стадион "Карло Кастелани" бе в 32-та минута. Рабио подаде към Мойс Кийн за 0:1. 6 минути след това домакините върнаха един гол. В 39-та минута Журковски се оказа на правилното място и отбеляза за Емполи. В добавеното време на първата част Душан Влахович върна преднината на Юве за 1:2.

Втората част бе също така интересна. В 66-та минута отново Влахович се разписа с прехвърлящ удар за 1:3. Така нападателят достигна 20 шампионатни попадения през сезона, с което поведе в голмайсторската листа на Серия А. Последното попадение в двубоя дойде в 76-та минута. Резервата Ла Мантия успя да вкара като добавка за 2:3.