Милан се измъчи с Удинезе (видео)

Милан и Удинезе изиграха двубой от 27-ия кръг на Серия А. Двата отбора завършиха при резултат 1:1.

Едва в 3-та минута дойде и първото добро положение. Бето стреля с глава, но Менян спаси. В 27-та минута Калабрия отправи добър удар, но топката излезе в аут. Само 2 минути след това обаче Тонали подаде на Леао, който стреля право в целта за 1:0. В 41-та минута Бето отново опита да отбележи за Удинезе, но Менян пак спаси.

Второто полувреме предложи още добри ситуации. В 66-та минута Удоджи изравни резултата за 1:1. В 74-та минута Менян отново се намеси и спаси удар на Перейра. Малко след това Леао опита да пробие като подмина вратаря на гостите, но Мари изчисти. След днешния мач отборът на Милан (57 точки) все още е на чело, но при победа вторият или на третият в класирането - съответно Интер (55 точки) и Наполи (54 точки), те биха изравнили точките си с лидера.