Дебютни голове на Влахович и Закария носят успеха на Юве (видео)

Ювентус се наложи над гостуващия Верона с 2:0 на своя "Алианц Стейдиъм" в интересен мач от програмата на 24-ия кръг в Серия А.

Душан Влаховеч откри головата си сметка за торинци още в 13-ата минута, откривайки резултата в мача. Дибала се отчете с асистенция при тази ситуация. Гостите могат да съжаляват, защото имаха няколко добри положения след почивката. Всичко за тях обаче приключи след час игра. Юве вкара втори гол при една контраатака. Мората преодоля доста терен с топка в крака и пусна прекрасен извеждащ пас за Денис Закария, който стреля във вратата за 2:0. Така и швейцарецът откри головата си сметка за "Старата госпожа".

До края положения имаше и пред двете врати, като с добри изяви се отчете най-вече Шчесни. В крайна сметка трите точки отиват на сметката на Ювентус.