Интер с важна победа над Торино

Интер постигна седма поредна победа в Серия А, надвивайки с минималното 1:0 Торино в двубой от 19-ия кръг на първенството, игран на "Джузепе Меаца".

Първият гол падна след половин час игра. Домакините организираха опасна атака, която завърши с удар по зема на Дъмфрис, който вратарят на "биковете" не успя да отрази.

Торино имаше добра възможност в 67-ата минута, когато Саса Лукич изпълни свободен удар, но Самир Ханданович спаси.

В 88-ата минута сантиметри не достигнаха на Алексис Санчес да се разпише в трети пореден шампионатен двубой, уцелвайки десния страничен стълб.

Интер е на първо място в класирането с 46 точки. Вторият и третият Наполи и Милан имат по 39 и мач по-малко. Торино е 12-и с 25.