Рома с шеметна победа (видео)

Аталанта и Рома изиграха мач от 18-ия кръг на Серия А. "Вълците" победиха с 4:1 и засега остават в топ 6 на временното класиране.

Още в първата минута Тами Ейбрахам даде силен старт на Рома за 0:1. Последнаха добри моменти за домакините, но в 27-та минута Николо Дзаниоло попари надеждите им с още един гол в тяхната врата. В самия края на първата част Браян Кристанте си отбеляза автобол след като Луис Муриел стреля към вратата на Руи Патрисио. При последвалия рикошет в тялото на Кристанте резултатът стана 1:2.

Второто полувреме донесе още усмивки по лицата на феновете на Рома. В 72-та минута Крис Смолинг нанесе удар с крак от въздуха право във вратата на Мусо. Ейбрахам отбеляза отново 10 минути по-късно и оформи крайното 1:4 за Рома.