Аталанта пречупи Юве (видео)

Ювентус и Аталанта изиграха мач от 14-ия кръг на Серия А. Гостите победиха с 0:1 и продължават да заемат по-добра позиция от днешния си противник във временното класиране.

Началото на мача предложи сравнително спокойна игра. В 16-та минута Ремо Фройлер опита удар, но далеч недостатъчен за гол. Малко след това и Дибала стреля, но топката попадна точно в ръцете на вратаря на Аталанта. В 28-та минута Сапата получи пас от Берат Джимсити и със страхотен шут даде аванс на бергамаските за 0:1.

В 60-та минута комбинация между Бонучи и Маккени не достигна до целта. В 65-та минута Адриен Рабио отправи опасен шут по земя, който беше избит от Мусо в корнер. В 74-та минута гостите поискаха дузпа за фал на Хуан Куадрадо срещу Марио Пашалич, но вместо това реферът отсъди корнер.