Интер с грешна стъпка, при драма срещу Бреша (видео)

На стадион „Марио Ригамонти” Бреша и Интер завършиха наравно при резултат 1:1 в мач от 29-я кръг на италианската Серия „А”. Футболистите на Бреша вече пети мач не могат да постигнат победа. За "нерадзурите" това бе грешна стъпка в борбата им за титлата. Домакините могат да съжаляват, че не успяха да се поздравят с пълен успех.

Шампионите поведоха още в 18-ата минута, след центриране от корнер топката попадна в Ето'о, който не се поколеба и откри резултата. През първата част пропуски за гостите направиха Снайдер и Пандев, които нямаха шанс пред гола.

Пет минути преди края на срещата играчите на Бреша стигнаха до така желаното изравнително попадение, след като Карачоло с глава прати топката в мрежата на Сезар за крайното 1:1.

Минута преди края, Кордоба събори противников играч в наказателното поле на гостите и съдията посочи бялата точка, а освен това изгони колумбиеца. Карачоло можеше да се превърне в абсолютен герой за своя тим, но Жулио Сезар спаси дузпата и запази точката за Интер.